Scheidsrechter- en zaalwachtschema

DatumTijdTeamTegenstanderScheidsrechterZaalwacht
27-09-201919:00Lutheria DS 3Saasveldia DS 1Kelly ter GroteInge Steunenbrink
27-09-201919:00Lutheria DS 6ATC DS 3Femke PoorthuisBabs oude Elferink
27-09-201921:00Lutheria DS 4


ISIVOL DS 2Lisa MombargAnna Boerkamp
27-09-201921:00Lutheria DS 5Cupido DS 3Anne JansinkNynke Volker
28-09-201914:00Lutheria MC 1Webton Hengelo MC 3Aafke Blokhuis
Hilke Koehorst
28-09-201914:00Lutheria MB 1Krekkers MB 3Roby BoddeJoleyn Smithuis
28-09-201916:00Lutheria DS 2Volley '68 DS 2Nadja HoffEsmee Briede
28-09-201916:00Lutheria MB 2Havoc MB 4Heleen WelhuisLinne olde Riekerink
28-09-201918:30Lutheria DS 1SV Dynamo Apeldoorn DS 2AANGEWEZENBianca Grote Beverborg
26-10-201918:30Lutheria DS 1
Rivo Rijssen DS 1
AANGEWEZEN
Tess Wigger
01-11-201919:00Lutheria DS 6Tornado Geesteren DS 7Ellen BulthuisKyana Schasfoort
01-11-201919:00Lutheria DS 4Rivo Rijssen DS 6Caroline Bruins Louise Roetert
01-11-201921:00Lutheria DS 3Kadoeng DS 1Marije VloothuisLize Ikink
01-11-201921:00Lutheria DS 5BUVO DS 2Nicole ElderinkAnnika Lentfert
02-11-201914:00Lutheria MC 1Fysio Engbersen Aastad MC 3Elyne NijhuisInge Steunenbrink
02-11-201914:00Lutheria MB 1TiMaX/DeVoKo MB 2Anne WargersAnna Boerkamp
02-11-201916:00Lutheria DS 2Havoc DS 2Bodyl BerendsenNouk Volker
02-11-201916:00Lutheria MB 2Tornado Geesteren MB 1Noortje Oude ElferinkLisanne Nijhuis
6-11-201919:00Lutheria MB 1Pollux MB 1Emma Nijhuis-
15-11-201919:00Lutheria DS 4Vrivo DS 3Susan VolkerLieke Velthuis
15-11-201919:00Lutheria DS 5Elite/Dynamo DS 3Anne WesselJorien Lentfert
15-11-201921:00Lutheria DS 3Vrivo DS 1Maaike SpitshuisAnnika Hampsink
15-11-201921:00Lutheria DS 6TVO DS 2Ilse uit het BroekJoyce Rolink
16-11-201916:00Lutheria MB 2Springendal-Set-Up`65 MB 4Marije ElderinkLevi Boone
16-11-201918:30Lutheria DS 1Halley DS 1AANGEWEZENBente Brookhuis
23-11-201914:00Lutheria MB 1Kuipers Flevoll MB 1Carmen JapinkBabs oude Elferink
23-11-201916:00Lutheria DS 2Dynamo Tubbergen DS 4Maaike BosNynke Volker
29-11-201919:00Lutheria DS 4BUVO DS 1
Renee NijhuisEsmee Briede
29-11-201921:00Lutheria DS 5Harambee DS 3
Imke SpitshuisLinne olde Riekerink
30-11-201914:00Lutheria MC 1Polstars MC 2
Daniek LentfertHilke Koehorst
30-11-201914:00Lutheria MB 1Rivo Rijssen MB 2
Iris ter BrakeJoleyn Smithuis
30-11-201916:00Lutheria DS 2Tornado Geesteren DS 2
Anouk Heemstra Isabel Hampsink
30-11-201916:00Lutheria MB 2TiMaX/DeVoKo MB 3
Laurie HeemstraFleur Smithuis
30-11-201918:30Lutheria DS 1Springendal-Set-Up`65 DS 3
AANGEWEZENLarissa Hobbelink
06-12-201919:00Lutheria DS 6ISIVOL DS 5Ellen VrijkorteNouk Volker
06-12-201921:00Lutheria DS 3Twente-Sparta DS 1Marcel SpitshuisLisanne Nijhuis
13-12-201919:00Lutheria DS 4HVC DS 1Femke oude EgbrinkAnnika Hampsink
13-12-201919:00Lutheria DS 6Harambee DS 10Alinde DekkerJoyce Rolink
13-12-201921:00Lutheria DS 3Springendal-Set-Up`65 DS 5Maaike SpitshuisJorien Lentfert
13-12-201921:00Lutheria DS 5ATC DS 1Carmen ReininkMaud Zanderink
14-12-201914:00Lutheria MC 1Kadoeng MC 1Renske KamphuisLiz Punt
14-12-201916:00Lutheria DS 2Vips Bardot DS 1Aaf NijhuisKyana Schasfoort
14-12-201918:30Lutheria DS 1Pegasus DS 1AANGEWEZENLinde Oude Grote Beverborg