20 mei 2024 Rommelmarkt

Op maandag 20 mei 2024, tweede Pinksterdag, organiseert onze vereniging wederom de jaarlijkse rommelmarkt. Dit vindt dit jaar, net als vorig jaar, plaats bij de sporthal aan de Kroepsweg 1.

De rommelmarkt begin om 11.00 uur en duurt tot 14.00 uur. Er is voor iedereen wat wils zoals speelgoed, servies, lampen, antiek, fietsen, decoratiemateriaal, meubels en nog veel meer. De goederen worden uitgestald en de meest opvallende spullen worden per opbod verkocht door middel van een veiling die om 11.30 uur start.

De rommelmarkt wordt georganiseerd door vrijwilligers van de leden van onze club. Alle opbrengsten komen ten goede aan onze vereniging. Zorg dat je erbij bent want het is ieder jaar een gezellig gebeuren!

Datum & locatie:
20 mei van 11:00 uur tot 14:00 uur
Op de parkeerplaats van Sporthal De Luttermolen in De Lutte
Adres: Kroepsweg 1, 7587 RV De Lutte